top of page

Wina w sprzedaży 

 

 

2014

Magnesia Cuvee - wino czerwone wytrawne

 

Eleganckie czerwone wino stanowi subtelną kompozycje odmian Rondo, Regent i Zweigelt. Delikatne w ustach i nosie jest winem uniwersalnym. Dominuje aromat truskawek,  malin, wiśni i wanilii. Odnajdziemy w nim również nuty owoców leśnych, suchych jesiennych liści i gorzkiej czekolady. Świetnie komponuje się z daniami z ptactwa dziczyzny i do serów.

 

Parametry techniczne: alk:12%, cukier resztkowy: 2g/l, kwasowość 5,2 g/l

 

Dostępne w sprzedaży detalicznej i hurtowej od 6 grudzień 2014 do wyczerpania zapasów.

Wino Passage Cuvee - wino białe wytrawne
 
Aromatyczne białe wino skomponowane odmiany Riesling, Solaris i Johanniter. Pełne zbalansowane i wyraziste jak dobrze wykonany pasaż (passage) przez konia na czworoboku. Skupiona owocowość, ojawia sie nutkami dojrzałych brzoskwiń, gruszek i ananasów. W tle pojawia sie aromat konfitur jabłkowych, miodu i kwiatów akacji. Wspaniałe wino gastronomiczne, szczególnie pasuje do ryb, potraw z makaranu, sałatek i owoców morza. nadaje sie do dłuższego leżakowania. 
 
Parametry techniczne: alk: 12,8% vol, cukier resztkowy: 2,3 g/l , kwasowść 7g/l
 
Dostępne w sprzedaży detalicznej i hurtowej.

 

 

Magnesia Prestige - wino czerwone wytrawne

Pełne i ekstraktywne czerwone wino jest kompozycją kilku szczepów: Cabernet Dorsa, Zweigelt Rondo i Regent, starannie ze sobą połączonych. W aromacie odnajdziemy czarną porzeczkę, jeżyny, czereśnie i paprykę. W tle ujawniają się także nutki korzenne, wędzonej śliwki i tytoniu. Wino złożone, ciemno purpurowe i długie w smaku. Nadaje się do dłuższego leżakowania. Polecane do dziczyzny i dań z wołowiny.

 

 

 

Srebrny Medal na Międzynarodowym Konkursie Win PIWI 2015 w Czechach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bottom of page